Про нас
  • Zarejestruj

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 Магдалена Копач – Власниця компанії / засновниця Centrum Językowе Konik у Глогуві

Магістр Германської філології (Університет Вроцлавський). Вміє мотивувати працівників до роботи та керувати командою. Головними рисами характеру, які відрізняють Пані Магдалену серед інших працедавців є напористість, самоконтроль та повага до своїх працівників. Вона охоче слухає думки своїх працівників та втілює їх у життя. 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 

 Роберт Боровський - КЕРІВНИК

 

 Займається фінансовим аналізом компанії, контролює документацію, пов'язану з оплатами. Моніторить та координує фіскальну політику компанії. Займається також рахунками, їх корегуванням та виплатою заробітньої плати для працівників, що працюють за кордоном.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Домініка Боровська – Офісно – адміністративний працівник
 
Займається офісно- адміністративною документацією за допомогою комп'ютера, контактується беспосередньо з клієнтами та працівниками компанії особисто або за допомогою офісної техніки. Вносить актуальні дані, згідно з вимогами працедавця. Поважна, пунктуальна та професіонал своєї справи
 
 
 

Розалія Янішевська – Керівник

 
Є випускницею Гуманістично-Економічної академії у Лодзі. Відповідальна за результати з закресу якості, кількості та ефективності команди. У випадку неправильного виконання обов'язків працівником проводить з ним конструктивну розмову, висловлює свої заувадження після порозуміння їх з керівництвом. Має право висловлювати свої зауваження працівникам як у письмовій так і усній формі.
Приділяє багато уваги  високій якості послуг та задоволення клієнта. Має вміння швидко та ефективно реагувати на щоденну череду подій на робочому місці. Жертвує своїми інтересами задля користі загалу. 
Свою роботу трактує поважно і всі поставленні завдання виконує дуже ретельно. Впевнено йде до мети. Вміє адаптовуватись до змін під час виконання своєї роботи. Відкрита, доброзичлива, покірна.
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 Анна Клемецька – Спеціаліст від.контакту з іноземним клієнтом
 
 
Студентка Державного Вищого Професійного Технікуму у місті Глогуві.
Відповідальна за утримання в порядку документації, заповнення, подачу та реєстрацію листів та кореспонденції. Також займається страхуванням осіб, відделегованих до Німеччини. Співпрацює з ЗУСом у справах працівників. Колеги цінують в ній вміння працювати в команді та здатність швидко засвоювати  нову інформацію.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Анна Антчак – Керівник від. офісно-адміністраційного
 
Економіст, магістр інжинерії менеджменту та маркетингу, закінчила бехгалтерські курси.
Контролює та координує роботу офісу, керує роботою підлеглої команди, відповідальної за підписання договорів, листи та фінансову документацію, страхування осіб, відделегованих до Німеччини. Співпрацює з зовнішніми компаніями та інституціями. Займається рахунками та їх корегуванням. Організаторські вміння, аналітичні здібності та вміння вести переговори. Головною її перевагою є креативність та сильна мотивація здобувати високі результати. Лояльна по відношенню до працівників, привітна та доброзичлива.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Марія Собоцінська – офісний працівник
 
Магістр Економіки  за спеціальністю Податки та бахгалтерія, Вища Школа Торгівлі та Міжнародних фінансів ім. Фредерика Скарбка у Варшаві; бакалаврат Менеджменту, Зеленогурський університет. 
Займається заповненням договорів, листів та фінансової документації. Також проводить телефонні розмови або зкеровує їх у відповідні відділи. Спокійна, врівноважена та оперативна. Терпеливо йде до своєї мети. Свої обов'язки виконує ретельно та поважно.  Не боюсь її самостійного прияняття рішення  та відповідальності за неї. Є креативною, амбітною та ініціативною у своїх діях. Ретальна, комунікативна та позитивно налаштована.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Магдалена Огоновська – координатор від. контакту з іноземним клієнтом
 
Магдалена закінчила Дольношльонску Школу Вищу Освіти у Вроцлаві за напрямком ресоціалізації та соціальної психології у освіті. Магдалена відповідальна за презентування вакансій опікункам та опікунам, підтримування зв'язку з ними та підтримкою їх за кордонами нашої країни. Відповідальна також за підтримування стосунків з підопічними та координаторами з Німеччини. Є вікдритою, ретальною та сумлінною, позитивно налаштованою та комунікативною.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sylwia Grycaj-Kuczyńska – pracownik biurowy
 
Mgr doradztwa zawodowego i personalnego Akademia Humanistyczno Pedagogiczna w Łodzi, licencjat Opieka i profilaktyka niedostosowania społecznego Uniwersytet Zielonogórski. Sylwia zajmuje się sporządzaniem dokumentów firmowych oraz odbieraniem telefonów, przeprowadza rozmowy telefoniczne bądź przekierowuje je do innych organów firmy, co więcej nadzoruje i obsługuje dokumenty firmowe, sporządza podstawową dokumentację finansowo -księgową. Cechuje ją umiejętność pracy w zespole, rozwiązywanie problemów oraz analityczne myślenie. Jest osoba punktualną, elastyczną, a także posiada umiejętności organizowania i oceniania własnej pracy.
 
 
Давід Вавжиняк – координатор від. контакту з іноземним клієнтом
 
За освітою Германіст – випускник Педагогічного Колегіума Іноземних Мов у Легніце. Працював також як вчитель німецької мови у Гімназії №1 у Глогуві. Має багаторічний досвід на території Німеччини, працював там офісним працівником та торговим представником. Після повернення до Польщі працює у Centrum Językowym Konik, займається обслуговуванням клієнта німецькомовного та забезпеченням співпраці з ним. Відповідальний, ретельний, завжди готовий допомогти та професіонал своєї справи. Вміє швидко реагувати на несподівані стуації та відповідно вирішувати проблеми. Добрий, спокійний та креативний, на нього завжди можна покластись.
 
 
Йоланта Зачик – Спеціаліст від. рекрутації
 
Займається плануванням та реалізацією процесу рекрутації. Відповідальна за пошук кандидатів згідно з очікуваннями та за відбір і перевірку зголошень. Співпрацює з іншими працівниками адміністраційного відділу. 
Відкрита, ретельна та позитивно налаштована. Сімлінно виконує свої обов'язки.
 
Мавгожана Дранкевіч – Координатор від. співпраці з іноземним клієнтом
 
Вміло підбирає вакансії згідно з вимогами клієнтів та опікунів і опікунок. Підтримує опікунок за кордоном нашої країни, завжди охоче допомагає у вирішенні проблем. Відповідальна за підтримання добрих стосунків з коодинаторами з Німеччини. Добра, чутлива та відкрита. Добре організовує свою роботу у команді, ретельна та сумлінна.
 
 
Наш офіс в Німеччині
 
 
 
Люцина Окрой – Координатор від. контакту з іноземним клієнтом : офіс Манхейм
 
Випускниця Німецької Філології Гданського Університету. З 2015 року працює у Centrum Jezykowe Konik. З 2016 року займається веденням офісу у Німеччині. 
Займається документацією та кореспонденцією з касами зворих. Дбає про контакти з партнерами, вирішує проблемні ситуації. Старається вирішити кожну проблему, допомагає кожну хвилину.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 
 


Centrum Językowe Konik вул.Слов'янська 17/1 | 67-200 Глогув | Нижньосілеське воєвудство | email:centrum.j.konik@gmail.com | tel. 767 275 323 | NIP: 6932012973

Чому ми найкращі?

  • можливість працевлаштування на німецьких умовах, що базується на значно вищому заробітку, що виплачується на прозорих умовах 

  • велика кількість нових, цікавих пропозицій роботи – це шанс вибрати бажану локалізацію в Німеччині

  • квалафіковані спеціалісти, котрі завжди порадять та допоможуть – ми налаштовані на співпрацю з Тобою 24 год/добу/7 днів на тиждень

  • безкоштовні курси німецької мови та підтримка досвідчених медсестер

  • дбаємо про Твою безпеку – можеш у кожній ситуації, навіть в найважчих випадках, розраховувати на нашу підтримку. 

  • Нагорода спеціальна для Centrum Językowego Konik у конкурсі під назвою «Роботодавець Гідний Довіри»

 
Виражаю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Закону від. 29 серпня 1997 року про захист персональних даних (Щод.Зак., 1997 року № 133 пункт. 882)